Özel Yetenekli Bireylerin Ailelerinin Sorumlulukları Online Semineri

Özel Yetenekli Bireylerin Ailelerinin Sorumlulukları Online Semineri

NOT: Arkadaşlar seminer ertelendi. Seminerin yeni tarihi belli olduğunda sayfayı güncelleyeceğim.

Arkadaşlar ÜYÇAP tarafından hazırlanan online veli seminerine 19 Mart 2016 Cumartesi günü, saat 20:30’da  katılmanızı mutlaka öneririm.

ÜYÇAP – Üstün Yetenekli Çocukların Aile Portalı online Veli Eğitimi seminerlerine Rehber Öğretmen ve Üstün Zekalıların Eğitimi Uzmanı DR. NÜKET AFAT ile devam ediyor.

Konumuz: Özel Yetenekli Bireylerin Ailelerinin sorumlulukları.

DR. NÜKET AFAT

İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Eğitim Bölümü Üstün Zekâlıların Eğitimi Anabilim Dalı Doktora Programını tamamlamıştır. Doktora Tezini Üstün Zekâlı Çocukların Ebeveynlerine Yönelik Geliştirilen Aile Eğitim Programının Etkililiğinin Sınanması. Konusunda hazırlayan Dr. AFAT birçok ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara katılmıştır. Çalışmalarına İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Rehberlik Psikolojik Danışma Hizmetleri Bölümü İl Koordinatörü ve Esenler Rehberlik Araştırma Merkezi- Rehberlik Bölüm Başkanı olarak devam etmektedir.

Konuğumuz Dr. Nüket AFAT 19 Mart 2016 Cumartesi günü, saat 20:30 da bu başlığın altına yazılan sorularınızı cevaplayacak. Takip etmek için yapmanız gereken tek şey, buradan duyuracağımız linki tıklamak olacak…

 

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir