Eğitimciler İçin 21.Yüzyıl Becerileri Kampı

Eğitimciler İçin 21.Yüzyıl Becerileri Kampı

Arkadaşlar Eğitimciler İçin 21.Yüzyıl Becerileri Kampı 25-26-27 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

 

Yenilenmek, yenilemek için,
Yeni bir meslektaş çemberi oluşturmak için,
Okulunu ve kendini +1 versiyonuna yükseltmek için,
3 gün 3 gece Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsünde, Eğitimciler için 21. Yüzyıl Becerileri Kampı için kayıt yapmamışsanız unutmayın. Kontenjan doluyor! Ayrıca en az 4 yıl deneyimli resmi okul öğretmenleri için sınırlı sayıda burs sağlanacaktır.

Değişimin çok hızlı yaşandığı çağımızda insiyatif alma hızlı ve etkili kararlar verebilmek giderek daha çok önem kazanıyor. Farklı yapılara uyum sağlayabilme, esneklik, etkili düşünme, kendini yönetme, teknolojiyi kullanabilme gibi beceriler aranan özelliklerin başında geliyor. Bu becerilerin kesiştiği bir noktada, hızla değişen çağımızda değişmeyen ve önemi giderek artan bir beceri var: Öğrenmeye Liderlik Etme Becerisi.

Değişen koşullar ile birlikte liderlik tipleri ve özellikleri de değişiyor. 21. yüzyıl koşulları yeni tipte liderler ve liderlik anlayışı gerektiriyor. Geleceğin liderleri olmak / yetiştirmek için farklı bir düşünce yolu aranıyor. Bu noktada 21.yy Okulu’nu oluşturmak için farklı liderlik davranışları önem kazanıyor. Çağımız değişim, yenilik ve teknoloji çağı olduğundan kurum ve kuruluşlar kendilerini farklılaştıracak ve diğerlerinden öne çıkaracak yeniliklere ve değişime ihtiyaç duyuyor. Özellikle eğitim kurumları ayakta kalabilmeleri ve sürdürülebilir olabilmeleri için mesleki gelişime ve yenilikçi öğrenme modellerine yatırım yapıyor. Bu noktada eğitim kurumlarında öğrenmeye liderlik yapabilecek kalifiye yetiştirilmiş öğrenme liderlerine ihtiyaç duyuluyor. Bu kamp öğretmenler için yenilikçi yaklaşımlarla 21. Yüzyıl Becerileri’ni geliştirmek ve yeni bir öğrenme ekosistemi oluşturmak için tasarlanmıştır.

Etkinlik Süresi: 3Gün / 2 Gece

Tarih: 25-26-27 Haziran 2016

Yer: Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü

Program ve İçerik Yönetimi: YÖM

Konuk Konuşmacılar:

  • Prof. Dr. Ziya Selçuk
  • Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın
  • Dr. Özgür Bolat
  • Dr. Selçuk Can Güven
  • Erim Hısım

Ücret ve Kayıt Koşulları: 

Ücretlendirme: 

  • 690 + KDV (30.09.2015’e Kadar)
  • 790 + KDV (30.12.2015’e Kadar)
  • 890 + KDV (30.05.2016’ya Kadar)
  • 990 + KDV (22.06.2016’ya Kadar)

Kesin kaydınız ödemenin dekontunu [email protected] mailine gönderdiğinizde gerçekleştirilecektir.

Banka Hesap Numarası:

Garanti Bankasi, Eminönü Şubesi, Gökberk

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Hesap No :6298257

IBAN No :TR41 0006 2000 7050 0006 2982 57

Bu eğitim için Devlet okullarında çalışmakta olan ve en az 4 yıllık deneyimi olan sınırlı sayıda öğretmene burs sağlanacaktır. Burs başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Burs kotası komisyon tarafından  Haziran ayının 1. haftasında değerlendirilerek ilan edilecektir. Sınırlı sayıdaki burs kısmen ve/veya tamamen verilebilecektir. 

Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir